• Index
  •  » Film
  •  » Film, który najbardziej...

#1 2007-10-07 21:46:39

Inka

Użytkownik

Skąd: z kątowni.
Zarejestrowany: 2007-10-06
Posty: 10
Punktów :   

Film, który najbardziej...

No własnie...film, który najbardziej Wam zapadł w pamięci?? I dlaczego?
Czy może uświadomił Wam coś ważnego? Czy wpłynął w jakiś sposób na Wasze życie?
Zapraszam do dyskusji i dzielenia się

Offline

 

#2 2007-10-08 15:23:19

Przemo

Użytkownik

1932523
Zarejestrowany: 2007-10-07
Posty: 43
Punktów :   

Re: Film, który najbardziej...

"Straszny film" - gdy go pooglądałem (w wieku 9 lat) uświadomiłem sobie co to jest sex... Po tylu latach życia w nieświadomości ;d


/ \
.|       On ma zawsze rację!

Offline

 

#3 2007-10-08 16:22:21

Domisia

Administrator

1156694
Call me!
Zarejestrowany: 2007-10-06
Posty: 149
Punktów :   
WWW

Re: Film, który najbardziej...

American Pie (każda część) - takie typy filmu sa ciekawe bo śmieszne i coś z muzyką związane hehe
Szkoła uczuć - coś pięknego bez względu kto jaki jest ma coś w sobie i zasługuje na prawdziwą miłość...


... Czy Wygrywasz Czy Nie Ja I Tak Kocham Cię W Sercu Moim Sanok I Na Dobre I Na Złe ...

Offline

 

#4 2007-10-09 17:14:18

Anka_Naj

Użytkownik

7766504
Zarejestrowany: 2007-10-07
Posty: 19
Punktów :   
WWW

Re: Film, który najbardziej...

Oj zgadzam się z Dominiką... American Pie ale 4 jest najlepsza... bo 1 nie oglądałam heh 2 i 3 takie sobie, a 5 to już za przesadne jak dla mnie... ale mimo wszystko film jest zabawny, choć dla niektórych głupi

Offline

 

#5 2007-10-09 18:09:27

<<*Anc!a*>>

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-10-09
Posty: 31
Punktów :   

Re: Film, który najbardziej...

no to tak mi to najbardziej podobał sie film "Piraci z Karaibów"wszystkie 3 części są świetne!!!!
następnie "Wzgórza maja oczy" pierwsza cześć świetna druga taka sobie ;/
hmm...co tam jeszcze o "Klątwa" ogólnie lubię horrory
a poza tym to jeszcze ta "szkoła uczuć" mi sie podobała płakałam z koleżanką na tym filmie


„To okropne żałować czegoś, co się zrobiło. Ale sto razy gorzej jest żałować czegoś, czego się nie zrobiło”

Offline

 

#6 2007-10-09 20:57:33

Inka

Użytkownik

Skąd: z kątowni.
Zarejestrowany: 2007-10-06
Posty: 10
Punktów :   

Re: Film, który najbardziej...

Hmm, ja mam dużo takich filmów, które zapadły mi w pamięci i w pewien sposób na pewno też na mnie jakoś wpyłnęły
Po pierwsze "Requiem for dream'' - świetny film! Polecam wszystkim! Utwierdził mnie tylko w tym jak ludzie poprzez uzależnienia i różne świństwa rujnują sobie całe życie./ ścieżka boska!
"Marzyciel" - Przepiękna, bajkowa opowieść o dorosłych chcących pozostać dziećmi i dziećmi zmuszonymi do dorosłości. A co mnie jeszcze urzekło w tym filmie? Ściezka dźwiękowa...
"Szkoła uczuć" - ukazany prawdziwy sens miłości!
"Raise your voice" - jeżeli będziesz czegoś pragnął, to osiągniesz to!
"Stowarzyszenie umarłych poetów" - jest bardzo wartościowym filmem, który warto obejrzeć!
"Pan od muzyki" - świetnie ukazana moc muzyki , ścieżka świetna!

Poza tym : Nędznicy, Kto nigdy nie żył, Pianista, Buntownik z wyboru, Między piekłem, a niebem; High school Musical (1,2); Wytańczyć Marzenia, Shrek 1, 2, 3 ; Piraci z Karaibów, Władcy z Pierścieni
Jeśli coś mi się jeszcze nasunie i przypomni, to dopiszę

Offline

 

#7 2007-10-12 18:02:51

kasiek

Użytkownik

Skąd: ...ehm...
Zarejestrowany: 2007-10-09
Posty: 41

Re: Film, który najbardziej...

Szału nie zrobię wymieniając "SZKOLE UCZUC:) a ponadto - jedyny film na jakim sie popłakałam to "PASJA" w momencie kiedy biczuja Jezusa (powaznie,ile razy to ogladam to rycze i zastanawiam sie nad tym ze niekoniecznie wszystko robie tak jak powinnam - pod wzgledem religii). Moj absolutnie ulubiony film to "CONSTANTINE" a poza tym jeszcze: "BORAT" Hehe, "SKAZANY NA BLUESA"...."PRZEPOWIEDNIA", "INTO THE BLUE" "SZKOLA UWODZENIA" (Ech Ryan Phillippe - film sam w sobie trąci amatorką ) i wiele wiele innych - przypomne SE to napisam

Offline

 

#8 2007-10-12 20:51:00

Przemo

Użytkownik

1932523
Zarejestrowany: 2007-10-07
Posty: 43
Punktów :   

Re: Film, który najbardziej...

OOOOHHH... "CONSTANTINE" jest świetny!!


/ \
.|       On ma zawsze rację!

Offline

 

#9 2007-10-29 23:28:24

mateusz_czips

Użytkownik

575539
Zarejestrowany: 2007-10-10
Posty: 82
Punktów :   

Re: Film, który najbardziej...

a ja preferuję (fajne słowo..) zboczone komedie (AP 1-5, Ostra Jazda, Wieczny Student 1,2, itp) oraz horrory (Amitivile, Wzgórza mają oczy, Klątwa, Egzorcyzmy, Omen) i jakieś pewnie inne.. np. Szybcy i wściekli 3 części..

Offline

 
  • Index
  •  » Film
  •  » Film, który najbardziej...

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rmp.pun.pl www.etikielce.pun.pl www.a7x.pun.pl www.1stpad.pun.pl www.bsfbcc.pun.pl